Učitelka REIKI a KARUNAKI v přímé
linii Velmistra Dr. Pes. Ladislava Hodka
reiki-moravcova.czČlánky › Jak se zasvěcení na reiki projeví v mém životě?

Jak se zasvěcení na reiki projeví v mém životě?

Otázka, na kterou chce znát odpověď většina zájemců o reiki, byť jen potenciálních. Přemýšlíte o tom, ale cosi ve vás zase tu pravdu znát nechce. Věčný souboj rozumu a citu, kdo vyhraje tentokrát? Není jednoduché na takovou otázku odpovědět, protože každý člověk je jiný. Každý člověk používá jinou formu přístupu k řešení problému. A právě podle tohoto měřítka se zasvěcení na reiki projeví hodně, nebo méně, pozitivně nebo naopak negativně. Ale co to znamená vlastně negativně? Co kdo považuje za negativní? Ve skutečnosti to není nic jiného, než přihrnutí dlouhodobě přehlížených problémů k řešení. Z duchovního hlediska nic negativního neexistuje. Je to jen zpětná vazba Vesmíru na Váš signál, který jste svou iniciací na reiki právě Vesmíru jednoznačně vyslali: „Ano, jsem připraven řešit své problémy“. Než se necháte zasvětit na reiki, odpovězte sami sobě na tuto otázku…jste připraveni řešit své problémy?

Dalším úskalím bývá představa o formě řešení problému. Stává se, že si člověk vytvoří nějakou domněnku, jak by se měl problém vyřešit a může narazit, když Vesmír, resp. životní situace žádá zcela jiné řešení. Každý člověk se zde má něčemu naučit, s něčím vyrovnat, mnoho věcí zpracovat a jiné zase jen přijmout. To co jeden umí, učí skrze své chování druhého a většinou ten druhý zase učí něco toho prvního. Dokonalý systém zrcadlení. Jediné co nám stojí při tomto učení v cestě je strach. Ničitel duchovního růstu, závaží, které není jednoduché uvolnit…

Reiki je skutečně fenomén, neuvěřitelná síla, která je nám nápomocna nejen při léčení a prevenci. Dokáže změnit a zkvalitnit Váš život, pokud si to dovolíte a necháte se vést změnami, které budou do Vašeho života přicházet. Strach se začne postupně rozpouštět a tím posílíte své sebevědomí. Vězte ale, že reiki neudělá nic za Vás. Tato energie Vás „jen“ povede a na životních křižovatkách budete díky zesílené intuici lépe vědět, jak se rozhodnout, budete více cítit, jak se v určité situaci zachovat. Stanete se citlivějším ke svým vlastním potřebám a už nebudete dovolovat lidem, aby s Vámi manipulovali, jak potřebují oni. To vše je odměna za jediné, za odvahu podívat se do svého nitra, postavit se svému vnitřnímu strachu čelem a už nic před sebou neskrývat a začít žít skutečný život v pravdě… Cest k tomuto stavu je hodně, jednou z nich je zasvěcení na reiki.

Vím, co Vám zde sděluji, protože jsem tím vším na vlastní kůži prošla. Přesvědčila jsem se, že cesta existuje z jakéhokoli problému, stačí ji jen najít. Uvědomila jsem si, že se lidé příliš snadno a rychle vzdávají, často i pár kroků před cílem… Možná je to škoda, ale kdoví, třeba takový člověk potřebuje jen další zkušenost. A zkušenost se koupit nedá, proto je tak cenná.

Takže pokud nevíte, jak dál, nevidíte řešení pro své problémy, máte pocit, že se točíte v kruhu, že přitahujete do svého života stále stejné životní situace, které už nechcete prožívat, je nad slunce jasné, že něco musíte změnit Vy. Přihlaste se na kurz reiki a nechte se vést energií, která Vás nejen ozdraví, ale i pomůže najít cestu k harmonickému způsobu života. Velice se těším na všechny budoucí žáky.

S láskou Eva Moravcová

(7.4.14)

KONTAKT

tel: +420 602 957 420
e-mail: moravcova.reiki@centrum.cz

MÍSTA KONÁNÍ KURSŮ

PRAHA – Centrum zdraví, Mařákova 12, Praha 6-Dejvice
SEVERNÍ ČECHY - obecní úřad Mistrovice, Nový Oldřichov,
okr. Česká Lípa